Автомагазини
Автосервіси
Акції
Наши друзья

Підсумки 1-го етапу чемпіонату України з міні-ралі «Кубок Лиманів» - ралі «Северин»

Найяскравіша боротьба очікувалася в загальному заліку, головний кубок в якому, як правило, змагаються учасники найпотужнішого класу Р8. Чотири перших допа - чотири різних переможця! Здавалося б, що за «золото» борються відразу кілька екіпажів, але насправді у кожного з тріумфаторів трапилися і «злети», і «падіння». І тільки Руслан Сокира стабільно тримався на чолі таблиці майже з самого старту. Саме одесит і завершив гонку більш ніж впевненою перемогою, попутно вигравши два залишилися спецділянки. Досить несподівано «срібло» взяв Юрій Хомицький (Subaru Impreza), який зумів зберегти свою техніку до фінішу, хоча і поступився лідеру майже хвилину. Ще в хвилині позаду гонку закінчив Володимир Петренко (Mitsubishi Lancer), що піднявся на останню сходинку подіуму. Відзначимо також невдачі досить швидких Дмитра Роткевіча (Mitsubishi Lancer, пробитий радіатор) і Олексія Долота (Mitsubishi Lancer, аварія), кожен з яких встиг записати в свій актив по одному виграному спецділянки.

У заліку Р7 перемогу впевнено відсвяткував Михайло Горшков (ВАЗ 21124), який зайняв перший рядок протоколу вже на самому початку і жодного разу не поступився її нікому. За інші медалі боролися один з одним Павло Малов (ВАЗ 2108) і Олександр Полосухин (Skoda Fabia), але інцидент на трасі і пошкоджена підвіска у першого з них залишила «срібло» другого, а «бронзу» Владиславу Олесеюку (BMW 3).

У категорії Р6 боротьбу за першу сходинку повели Костянтин Колесов і Василь Кобенок (обидва ВАЗ 2108). Однак, швидкий схід другого з них через пошкодження підвіски звів інтригу в питанні кращого тут фактично до нуля. Колесов виграв велику частину і з величезною перевагою піднявся на верхню сходинку подіуму. Трохи нижче розташувалися Ігор Щупкін (Opel Corsa) і Євген Гриневич (ВАЗ 2109).

У класі PS6 впевнено верховодив Олексій Давиденко (ВАЗ 21124), який виграв перші чотири допа і дозволив собі скинути темп на двох, що залишилися. Другим тут гонку закінчив Павло Гонтовий (Skoda Fabia), а третім Володимир Волошин (Opel Kadett). Зауважимо, що в цій категорії відсоток сходів виявився найбільшим, при чому відразу чотири екіпажі вибули з боротьби ще до фінішу першого СУ.

Зате в самій «молодшої» категорії Р5 абсолютно всі учасники добралися до фінішу. До слова, всі вони виступали на ВАЗ 2108. Чотири з шести допів залишив за собою Олександр Ягольніцкій, який і виграв гонку з великою перевагою. Зате за інші медалі боротьба йшла до найостанніших кілометрів дистанції і остаточно завершилася на користь Фелікса Кузнєцова ( «срібло») і Олександра Биченко ( «бронза»). Відзначимо, що майже до самого фіналу лідером в цій групі йшов Олександр Кизим, але технічні проблеми саме в останньому старті відкинули його лише на п'яту позицію.